Appartement met inpandige ruime garage gelegen op een zucht van de haven van Oostende en op wandelafstand van de zeedijk. Het appartement werd volledig gerenoveerd in 2018 en voldoet aan alle moderne comforteisen. Het appartement is als volgt ingedeeld: inkomhal, badkamer met lavabomeubel en douche, apart toilet, open keuken met aansluitend leefruimte, 2 slaapkamers aan de achterzijde. Aansluitend aan de leefruimte en keuken vinden we een ruim terras terug waar men in alle rust kan genieten. Een grote EXTRA troef is de ruime privé garage aansluitend aan het appartement. Hierdoor heeft men tevens een extra autostaanplaats voor de garage! Uniek aanbod en 100% instapklaar. Garage inbegrepen in de prijs!
Wij geven je een idee van welke ruimtes aanwezig zijn (in misschien wel je droomhuis).
Door op “Hou me op de hoogte” te klikken ga ik akkoord met het privacybeleid waardoor ik toesta dat mijn gegevens gebruikt worden voor de nieuwsbrief van Depauw Vastgoed.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nam id arcu a ante aliquam mollis id vel mi. Proin luctus ac ligula eu rutrum.